Pokemon Go Fake Gps Hilesi Nasıl Yapılıyor?

Pokemon go beta sürümünde olmasına rağmen çoğu kişi tarafından indirilmiş ve daha yayımlanmayan ülkelerde kullanıcılar yaptıkları hile ile de oyunu oynamaya başlamıştır. Oyunun piyasaya yeni sürülmüş olmasına rağmen çok fazla beğenilmesi ve indirilmesi oyunun geliştiricilerini mutlu etmiş fakat her zamanki gibi kullanıcıların hilelere başvurması ve oyunda daha hızlı seviye atlayıp gelişmesi rahatsız etmiş ve hileye başvuranların oyundan tamamen atılacağı haberi gelmiştir. Oyunda şuana kadar en çok yayılan ve en etkili hile olan Fake gps kullanıcıların konumlarını gizlemekte olup bulundukları yerden başka bir yerdeymiş gibi gözükmelerini sağlamaktadır. Böylece kullanıcılar oturdukları yerden pokemon yakalayabilir veya pokestop toplayabilmektedir.

Bu hileyi aktif etmek için ilk önce pokemon go’yu telefonunuza apk dosyası olarak indirerek oyuna giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra Google play’ da bulunan Faka gps programını telefonumuza indiyoruz indirme tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapıp sağ üst köşede bulunan start butonuna tıkıyoruz. Start’a tıkladığımızda uygulama bizi telefonunuzun geliştirici ayarları sayfasına yönlendirmektedir. Sayfaya yönlendirildikten sonra sahte konumlara izin ver seçeneğini aktif ederek uygulamaya geri dönüyoruz ve bulunduğumuz konumdan farklı bir lokasyon seçip Pokemon go oyununa giriyoruz. Artık istediğiniz yere ışınlanabilir ve hızlı hareket edebilirsiniz fakat unutmayın ki yine de banlanma riskiniz her zaman bulunmaktadır. Hile yaptığınızın anlaşılmaması açısından daha gerçekçi bir şekilde kullanmanızı öneririz. Örneğin 10 dk önce Kadıköy meydanında pokemon yakalarken 10 dk sonra Antalya sahillerinde olmanız mantıksız ve açıklanamaz bir durum olacağı için bu şekilde dikkat çekici konum değişikliklerinden kaçınmaya özen gösterin. Mümkün olduğunca yakınınızda bulunan alanlara ışınlanakara pokemon avlamaya devam edin.

Özgür Can Kütük

Rio de janeiro şehrinde doğdu. Babası, ünlü ve nüfuzlu bir iş adamı. Kulüplere gidip iyi vakit geçirmekten hoşlanır. Oyun dünyasında devleşeceği günleri hayal etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir