Pokemon Go Oyunu Sistem Gereksinimleri

Pokemon Go Android Telefonlar için Sistem Gereksinimleri

  • Android 4.3 işletim sistemi ve üstü.
  • Güçlü ve sağlıklı internet bağlantısı ile birlikte güçlü Gps desteği
  • İntel işlemci telefonları konunun dışında tutmakta fayda var çünkü birçok telefonda oyun açılmıyor ve çalıştırılamıyor.

İOS/Iphone Telefonlar için Sistem Gereksinimleri

  • Iphone 5 ve üzeri telefon modellerinin tamamında oyunu oynayabilirsiniz.
  • Ios 8 ve üstü.
  • Güçlü internet bağlantısı ve gps desteği

Özetle akıllı telefonların büyük bir kısmı bu oyunu destekliyor ancak oyun ile ilgili büyük sıkıntılar da mevcut. Gpss ve internet bağlantısının uzun süre kullanılıyor olması haliyle telefonlarınızın ısınma problemlerini de ortaya çıkartıyor. Ek olarak şarj için kullanacağınızı power bank türü ürünler de yine telefonlarınızın aşırı ısınmasına neden olacaktır. Telefonlarınız ne kadar güçlü olursa olsun bu sorunu yaşayacaksınız ve önüne geçmek için de zaman zaman oyunu kapatıp telefonlarınızı dinlendirmeniz gerekiyor.
Akıllı telefonların genelinde sorunsuz bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz ancak daha kaliteli bir şekilde ve daha sorunsuz bir şekilde oyuna erişim sağlamak adına güçlü telefonlar şart! Pokemon Go için yakın zamanda özel telefonlar üretilecek ve hatta Pokemon Go Plus gibi özel ürünler ile birliktem şarj desteği de sağlanacaktır. An itibarıyla bileklik satışa sunulmuş durumda ve çok sayıda insan tarafından ilgi görmeyi başardı. Yakın zamanda oyun ile ilgili yeni ürünler de piyasadaki yerini alacak ve unutmadan oyun henüz Beta sürümü ile karşımızda bu yüzden beklentileri biraz daha yükseltebilirsiniz çünkü daha birçok yenilik bizleri bekliyor ve bu yenilikler ile birlikte daha özel bir oyun deneyimi sunulacaktır. Daha fazla bilgi için takipte kalın çünkü güncel bilgiler aktarmaya hız kesmeden devam edeceğiz.

Eğer cihazınız bu oyunu kaldıracak gereksinimlere sahip ise Pokemon Go Nasıl Kurulur? makalemizi inceleyerek Pokemon Go Oyununu telefonunuza kurabilirsiniz.

Özgür Can Kütük

Rio de janeiro şehrinde doğdu. Babası, ünlü ve nüfuzlu bir iş adamı. Kulüplere gidip iyi vakit geçirmekten hoşlanır. Oyun dünyasında devleşeceği günleri hayal etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir