Pokemon Go Pikachu Yakalama Taktikleri

Pokemon GO Oyununda Pikachu Nasıl Yakalanır?

Son zamanlarda insanların vazgeçilmezi haline gelen Pokemon Go oyununda , insanlar çeşitli bölgelerde dağlara , ıssız ovalara , camilere , şehir meydanlarına hatta belki inanmıyacaksınız ama gökyüzüne kadar çıkarak pokemon arayışlarında bulunmaktadırlar. Bu pokemonların en güzeli ve çocukluğumuzun karakteri Pikachu’dur. Bu sevimli dostumuz insanlar tarafından en çok aranan pokemonlar listesinde tabikii en üst sıralarda yerini almıştır.

Pokemon Go oyununun en kıymetli pokemonu olan ve yıllarca çizgi filmlerde izlediğimiz Ash’in en sadık ve dostluğunu üstelenen sevimli Picakhu için çok sayıda hile dowloand (indirme) dosyaları oluşturuldu. Pokemon Go oyununun en heyecan verici karakteri Pikachu her daim sevimliliği ile ön planda bazende hüzünlü yapısıyla Türkiyede bulunan çocukların en değer verdiği çizgi film karakterlerinden biridir desek yanlış olmaz sanırım.

Hayatımızın çeşitli bölümlerinde gittiğimiz yerlerde, oturduğumuz banklarda , camilerde , meydanlarda kısacası hareket halinde olduğumuz her yerde çeşitli pokemonları buluyor ve kendi hanemize ekleyip geliştirmek istiyoruz. İnanılmaz boyutlara ulaşan Pokemon Go oyununun , önemini azaltmak mümkün değil. Oyun beta sürümü olmasına rağmen dünya genelinde büyük bir ün’e ve heyecana şimdiden sahip oldu bile. Son zamanlar da Oyun yazılımları arasında böylesine ilgi ve heyecan yaratan bir başka oyun daha görmedim desem yalan olmaz herhalde. Pokemon Go oyunun kurulum dosyasının Az boyutlu olması ve APK  dosyasının çok rahat indirilebilmesi ile bu oyun Ülkemiz de de büyük bir hayran kitlesine şimdiden ulaştı bile. Öncelikle oyunda üç özel karakter çıkmakta fakat en sevimli ve değer verdiğimiz Pikachu bunların arasında yer almamaktadır.

Pokemon Go Charmander Squirtle ve Bulbasaur

Oyuna ilk başladığınızda etrafınızda Charmander, Squirtle ve Bulbasaur 3’lüsünü göreceksiniz. Bu pokemonlardan herhangi birini genelde oyuna başlayan her oyuncu yakalamaktadır. Pikachu’ya sahip olmanın püf noktası ise işte tam burada devreye giriyor. Burada yer alan başlangıç pokemonlarını yakalamadan etrafda dolanmaya devam edin.

pokemon-go-pikachu-yakalama-taktiği-2

Aman tanrımm. O da ne öyle? Yaklaşık olarak 15 dakika gibi bir süre dolandıktan sonra Charmander, Squirtle ve Bulbasaur’ın hemen yanında sevimli dostumuz Pikachu görünmeye başladı. Artık usta bir pokemon eğitmeni olduğunuzu kanıtlama vaktiniz geldi demektir. Çizgi film serisinde Ash’in bin bir zorlukla yakaladığı bu pikachuyu bakalım siz yakalayabilecekmisiniz? Poke toplarınızı atarken dikkat etmeyi unutmayın. Ayrıca Sizlere tavsiyemiz farklı bölgelerde bulunmanız halinde bir çok tür de pokemonlar yakalayabilirsiniz. Örneğin deniz kenarında dolaşmanız  su grubu pokemonlar yakalamanızı yada çimenlik olanlarda tıpkı Bulbasaur gibi bitki türünde pokemonlar ile karşılaşmanız mümkün. Yukarıda anlattığımız gibi hile dosyaları var fakat bu oyunun en güzel hilesi farklı bölgelerde bulunarak pokemon avına çıkmanız. Sevimli pikachu’yu zorlanmadan yakalamanızı temenni eder, bir sonra ki pokemon go makalemizde görüşmek dileğiyle. iyi eğlenceler

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir