Pokemon Go’da Eevee Evolve Hilesi

Pokemon go ülkemizde yayımlanmamış olsa bile çoğu kişi tarafından bazı resmi olmayan yollarla indirilmiş olup oynanmaya çoktan başlanmıştır. Oyunun mekanlarının gerçek dünyaya dayandırılması ve oyunun köklü bir geçmişinin olması kullanıcıların ilgisini çekmiş olup, mobil oyun dünyasına yeni ve çok farklı bir anlayış katmıştır. Ülkemizde bile önemli bir oyuncu kitlesi bulunan Pokemon go her geçen gün bu kitleyi arttırmakta ve yeni ülkelerde oyunun tanıtımını yapmakta olup yeni sürümlerini de yayımlamaktadır. Bazı Oyuncular daha ileride neler olacağını keşfetmek için yeni hileler keşfetmişler ve daha hızlı gelişerek seviye atlamak için bu hile veya hileleri kullanmaya başlamışlardır. Pokémon Go’ da yeni anlatacağımız hilemiz ise eevee pokemonuna ait evolve hilesidir. Bu hile ile eevee pokemonunuzu ateş, su ve elektrik türüne dönüştürebilirsiniz. Normal şartlarda oyunda Eevee’nin hangi türe dönüşeceğinin biz değil oyun kendisi rastgele belirlemekteydi.

Oyunda Flareon Ateş Pokémonu, Vaporeon Su Pokémonu, Jolteon Elektrik Pokémonu olmaktadır. Gelelim evrimleştirme kısmına. Bu yöntemi hileyi kullanarak pokemonunuzu ateş, su veya elektrik türünde evrimleştirebilirsiniz. Eevee’nin isim kısmına Ateş pokemonuna yani Flareon’a dönüşmesini istiyorsanız Pyro yazarak, Su pokemonuna yani Vaporeon’a dönüşmesini istiyorsanız Rainer yazarak, Elektrik pokemonuna yani Jolteon’a dönüşmesini istiyorsanız Sparky yazarak evrimi gerçekleştirebilirsiniz. Sizlerde Eevee evolve hilesi ile Eevee’nin dönüşmesini istediğiniz pokemonu seçerek oyunun yönünü siz belirleyebilir ve pokemonunuzun gücünü daha da yükselmesini sağlayıp iyi bir pokemon kullanıcısı olarak yerinizi alabilirsiniz.

Doğukan Kütük

Maceraperest, Eğlenmeyi ve Gezmeyi sever. Sık sık yurtdışı turlarına katılmak en büyük hobileri arasındadır. Dünya turunu tamamlayacağı günü iple çekmektedir. Pc Oyunlarına karşı her zaman bir ilgisi olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir