PS4 Pro için Spiderman Limited Edition ortaya çıktı mı?

Son günlerde Reddit ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinde Insomniac Games tarafından PS4 için geliştirilen Spider-Man oyunu adına, tıpkı God of War oyununa özel gördüğümüz PS4 Pro bundle çıkarılacağı konusu tartışılıyor.

Spiderman temalı PS4 Pro sızdırıldı mı?

Önceki gün reddit kullanıcısı tarafından paylaşılan bir fotoğrafta PS4 için özelleştirilmiş Spiderman logolu, kırmızıya boyanmış Spidey temalı bir konsol göze çarpıyor. Konsol kontrolcüsü de Spiderman kostümüne benzer şekilde mavi ve kırmızı renkler içinde görülüyor. Ancak birçok kullanıcı fotoğrafın sahte olduğunu belirtiyor, özellikle ön tarafta yer alan logonun eski veya eski bir tanıtım görüntüsünden alınmış olabileceğini düşünüyorlar. Başlıktaki kolonun daha önce hiç kullanılmamış olması da bunu destekliyor gibi görünüyor.

PS4 Pro için Spiderman Limited Edition ortaya çıktı mı?

İşin enteresan tarafı şu ki, God of War’ın piyasaya sürüleceği süre zarfında sızdırılan PS4 Pro limited edition versiyonu için de benzer tartışmalar ve olaylar gerçekleşmişti. Bu açıdan baktığımızda gerçek tasarımı resimde gözüktüğü gibi mi olur bilemiyoruz, ancak Spider-Man piyasaya sürüleceği zaman PS4 Pro limited edition paketi alabileceğini varsayabiliriz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir