PUBG’nin Miramar ve Erangel optimizasyonu yakında geliyor

Geride bıraktığımı sene erken erişim olarak PC oyuncularının karşısına çıkan Playerunknown’s Battlegrounds, 2017’nin sonunda konsol tarafında Xbox One için çıkan başarılı Battle Royale oyunu, konsol tarafında hala optimizasyon sıkıntıları ile boğuşuyor. Bu yüzden geliştiriciler şu anda oyunun konsol sürümü üzerinde daha fazla çalışıyorlar. Microsoft’un önde gelen isimlerinden Nico Bihary, PUBG’nin optimizasyonunun düzeleceği konusunda oyunculara söz verdi. Topluluklarına oyunu test ettikleri için teşekkür eden Bihary’nin ardından oyunun yapımcıları Erangel ve Miramar haritalarında ortaya çıkan hataların en kısa zamanda düzeleceği bilgisini aktardı.

PUBG’nin Xbox One sürümü, optimizasyon anlamında düzeltiliyor

Konsol tarafında FPS düşmeleri ile boğuşan yapımın Xbox One sürümü ne zaman tam sürüme geçecek merak ediyoruz. Aynı şekilde PC’de de küçük optimizasyon sıkıntıları barındıran Playerunknown’s Battlegrounds, bu sebeplerden dolayı tahtını Fortnite‘a kaptırmış durumda. Fornite’ın her platformda sıkıntısız çalışması ise oyuncularını oldukça mutlu ediyor. Çapraz platform desteği sayesinde tüm oyuncuları bir araya toplayan Fortnite, gün geçtikçe oyuncu kitlesini büyütmeye devam ediyor. Bakalım günün sonunda hangi Battle Royale oyunu, bu sektörün hakimi olacak?

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir