Quantum Break’in yapımcısı E3’te yeni oyununu gösterecek

Quantum Break ile birlikte Xbox One ve PC platformuna güzel sayılabilecek bir oyun geliştiren Remedy ekibi, yeni oyunlarını E3 2018 fuarında takipçilerine gösterecek. Şimdilik Project 7 adını alan bu oyunun nasıl bir şey olduğu merak ediliyor. Önemli oyunlarda rol almış olan 505 Games ile birlikte geliştirilen bu oyunun, bu sefer multi platform olacağı belirtildi. Yani Remedy ekibi bu kez oyunlarını diğer platformların yanında PlayStation 4 için de geliştirecek. 2019 yılında piyasada olması beklenen oyunun tam tanıtımı E3 2018 fuarında olacak.

Remedy’nin yeni oyunu E3’te gösterilecek

Özellikle Cyberpunk 2077‘nin gösterilecek olmasına heyecanlanan oyuncular, Remedy’den de yeni bir oyun için ayrı bir şekilde heyecanlılar. Quantum Break‘te senaryo dışında oynanış mekaniği anlamında güzel bir iş ortaya koyan geliştiriciler, maalesef oyun için gerekli reklamı yapamamışlardır. Diğer bir yandan oynanış mekanikleri doğrultusunda güçlü bir cihaza ihtiyaç duyan Quantum Break, bu sebepten dolayı kendini Xbox One‘da kısıtlıyordu. Muhtemelen yeni oyunda büyük oranda Quantum Break’in izlerini göreceğiz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir