Rainbow Six Siege’e dengeleri değiştirecek bir güncelleme geliyor

Sevilen taktiksel FPS oyunu Rainbow Six Siege için yeni, büyük bir güncelleme kapıda. Yeni güncellemenin ayrıntıları da ortaya çıktı. Test sunucularında henüz deneme aşamasında olan yeni güncelleme ile birlikte, oyunda yine bir çok değişikliğe gidilecek.

Echo’ya yükselteme yolda

Bazı operatörler için kurşun geçirmez kamera özelliği de dahil olmak üzere, Pick ve Ban sisteminin test edildiği, silahların geri tepme ve hasar oranlarında da bir takım yeniliklerin test sunucusunda test edildiği açıklandı. Custom oyun modunda, belirli operatörlerin oyuna dahil olmasına izin verme, ya da operatörleri kaldırmaya yarayacak, Pick ve Ban sistemi üzerinde çalışılıyor. Bazı operatör için, ikinci alet seçeneği olarak  kurşun geçirmez bir kamera seçeneği olabileceği üzerinde çalışılıyor. Oyuncuların geri bildirimine göre, çok hızlı olduğundan dert yakınılan bazı operatörlerin, hızlarının da düşürülmesi üzerinde çalışılıyor. Üzerinde çalışılan güncelleme notlarına göre; hızlı 3 operatörün hızları düşürüldü 1 tane da yavaş operatörün hızı arttırıldı. Oyuncular tarafından, son zamanlarda çok da tercih edilmeyen Echo karakterine de, bir yetenek iyileştirmesi geleceği belirtildi. Ubisoft’un üzerinde çalıştığı güncellemenin test aşaması notlarına buradan göz atabilirsiniz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir