Red Dead Redemption 2, Hepsiburada’da satılmaya başlanmış

Red Dead Redemption 2, Hepsiburada sitesinde satılmaya başlandı bile. Bildiğiniz gibi Red Dead Redemption 2 sadece bu yılın değil son dönemin en çok beklenen oyunları arasında yer alıyor. Bunun en büyük sebebi ise hem ilk oyunun çok başarılı olması hem de işin arkasında yer alan Rockstar Games. Özellikle geçtiğimiz günlerde yayınlanan yeni tanıtım videosu ile dikkat çeken oyun, şimdiden bazı uyanık satıcıların da hedefi olmuş durumda.

Red Dead Redemption 2, Hepsiburada’da satılıyor

Oyunu ön sipariş ile 299.00 TL fiyat etiketi ile listeleyen bazı satıcılar çıkış tarihini de adeta öne almışlar. Normalde 26 Ekim 2018‘de çıkacak oyunun Hepsiburada sitesinde yer alan bu ilanlarda çok daha önce gönderileceği de doğal olarak iddia edilmiş. Satıcının oyuna eklediği nota baktığımızda, en geç 25 Eylül Salı günü kargolanacağının belirtildiğini görüyoruz.

Tabi bu durum karşısında bazı oyun severler de tepkilerini göstermişler. Hepsiburada sitesinde yer alan ilana buradan göz atabilirsiniz. Büyük bir merakla beklediğimiz ve şimdilik PS4’e özel olan oyunun 26 Ekim’de çıkacağını bir kes daha hatırlatalım.

Red Dead Redemption 2, Hepsiburada'da satılmaya başlanmış

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir