Red Dead Redemption 2’de gerçek bir çete hissiyatı yaşayacağız

Üçüncü fragmanı ile birlikte oyuncular üzerinde büyük bir heyecan oluşturan Red Dead Redemption 2, yepyeni içerikleri ile oyunculara muhteşem bir deneyim yaşatmak için geliyor. Yeni oyun ile alakalı bazı bilgiler veren Rockstar Games geliştiricileri, oyunda federaller tarafından kovalanacağımız bir çetenin içerisinde olacağımızı belirtti. Bu yüzden oyunda sunulacak olan çete hissiyatını oyunculara en iyi şekilde tecrübe ettirmek istediklerini söyleyen yapımcılar, özellikle bu tema üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Red Dead Redemption 2’de beklediğimizden daha fazla içerik olacak

İçerik anlamında oyunun zengin olacağını söyleyen tepe geliştiricilerden Rob Nelson, ana karakterimiz olan Arthur Morgan‘ın açık dünya ile olan etkileşimini ön planda tutacaklarını açıkladı. Yeni nesil konsollara ilk defa oyun geliştiren Rockstar Games, GTA 5’in aksine Red Dead Redemption 2’de detaylara çok fazla özen gösterecek gibi gözüküyor. GTA 5’te gördüğümüz boş arazilerin tersi olarak Red Dead Redemption 2’de daha dolu bir açık dünya ile karşılaşacağız. 26 Ekim tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacağı söylenen oyun, PC platformuna gelmeyecek.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir