Red Dead Redemption 2’nin beklenen yeni fragmanı yayınlandı

Rockstar Games‘in sıkı bir şekilde üzerinde çalıştığı yeni Red Dead oyunu Red Dead Redemption 2 için yeni bir fragman daha yayınlandı. Oyuna ait üçüncü fragmanda yeni sahnelere yer veren geliştirici ekip, bu fragmandan sonra oyunun beklentilerini iyice yükseltti. Önceki fragmanda hikayeye dair yeni bir şeyler sunan Rockstar Games, yeni fragmanda hikayeye dair yeni sahneler gösteriyor. Diğer bir yandan oyunun geçeceği açık dünya bölgesi oldukça dolu dolu duruyor.

Red Dead Redemption 2’nin yeni fragmanı yayınlandı

Vahşi Batı temasını en iyi şekilde işleyen seri olan Red Dead, yeni oyununda bu oyuna özel olarak hazırlanmış bir grafik motoru kullanacak. Yeni nesil konsolların gücünü sonuna kadar kullanan Rockstar Games, 26 Ekim tarihinde oyunu sadece PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürecek. Oyunun Nintendo Switch‘e çıkıp çıkmayacağı ise belli değil. Tüm bunların yanında PC için duyurulmayan oyun, muhtemelen dokuzuncu jenerasyon konsol nesli ile birlikte PC oyuncularının karşısına çıkacaktır. Hikayeyi devam ettirmek yerine ilk Red Dead Redemption oyununun öncesini hikayeye dahil eden geliştiriciler, bakalım bizler için neler hazırlamış?

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir