Red Dead Redemption 2’nin fragmanı daha ilk günden rekora koşuyor

Geçtiğimiz gün oyun için üçüncü fragmanı yayınlayan Rockstar Games, Red Dead Redemption 2‘nin oyuncular üzerinde büyük bir beklenti oluşturmasına neden oldu. Fragmanda hikayeye dair yeni bilgiler veren geliştiriciler, bazı sahnelerde oyunun grafiksel gücünü gözler önüne serdi. Işıklandırmada ortaya koyulan mühendislik, adeta diğer oyunlara taş çıkartırcasına güzel olmuş diyebiliriz. Ayrıca açık dünyada yer alan detayların fazla olması, milyonlarca oyuncuyu heyecanlandırdı. 

Red Dead Redemption 2’nin fragmanı rekor seviyede izleniyor

Red Dead Redemption 2‘nin rekora koşmasının sebebi olarak ise fragmanı gösteriliyor. Dün, Türkiye saatine göre 18:00′da yayınlanan fragman, aradan 24 saat geçmemesine rağmen (saat şu anda 14:40) 7.5 milyon izlenmeye yaklaşmış durumda. Firmanın bir önceki oyunu olan GTA 5 ise iki günde sadece 2 milyon izlenmeye ulaşabilmişti. Ayrıca oyunun sadece konsol platformuna çıkacak olması, dolayısı ile PC oyuncularını pek ilgilendirmemesi de başka bir sürpriz konusu olmuş durumda.

Red Dead Redemption 2 çıktığında muhtemelen Rockstar Games’in kasaları yine para ile dolacaktır. Gerçi geliştirici ekip yaptıkları işin hakkını verdiğinden, bu durum kimseyi rahatsız etmiyor.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir