Red Dead Redemption 2’nin resmi kutu tasarımı belli oldu

Hikaye anlamında derin öğeler taşıyacağı tahmin edilen Red Dead Redemption 2‘nin resmi kutu kapağı tasarımı belli oldu. Daha öncesinde fanların yaptığı kutu tasarımları gerçek zannediliyordu. Ancak Rockstar Games yayınladığı yeni kutu tasarımı ile birlikte bu konuya bir nokta koydu. Kapak tasarımına baktığımızda ilk fragmanda gördüğümüz yedi atlı kovboy dikkatleri çekiyor. Üçüncü fragmandan sonra yaptığı açıklamalarda Rockstar Games, Dutch çetesinin oyun boyunca federallerden kaçacağını açıklamıştı. Muhtemelen bu yedi atlı, Dutch çetesinin yöneticilerinden oluşuyor.

Red Dead Redemption 2’nin kapak tasarımı çok iyi

Red Dead Redemption 2'nin resmi kutu tasarımı belli oldu

Fakat kapak tasarımında en üstte eli silahlı olan karakterimizin kim olduğu hala belli değil. Oyunun ana karakteri olan Arthur Morgan yerine başka bir karakteri ön plana çıkartan Rockstar Games, muhtemelen oyunculara göstermediği başka bir şeyler planlıyor. Geliştiriciler muhtemelen oyunun çıktığı vakit daha ilgi çekici duyurular yapacaktır.

Sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkan oyun, tahminlere göre dokuzuncu jenerasyon konsol nesli ile birlikte PC platformuna da çıkacaktır. Bakalım oyunun inceleme puanları ve satışları ne alemde olacak?

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir