Red Dead Redemption 2’nin yeni fragmanı ne zaman gelecek?

Rockstar Games‘in geliştirdiği ve muhtemelen Yılın Oyunu Ödülü‘nün sahibi olacak olan Red Dead Redemption 2‘den yeni haberler var. Rockstar Games, resmi sitesinde oyunun yeni fragmanını 2 Mayıs tarihinde yayınlayacağını açıkladı. Türkiye saatine göre akşam saatlerinde yayınlanacak olan fragmanda neler göreceğimiz şimdiden merak konusu oldu. İkinci fragmanda oyunun ana karakteri ve hikayeye dair bazı yeni bilgiler veren Rockstar Games geliştiricileri, üçüncü fragmanda oynanış mekaniklerini göz önünde bulundurabilir. Diğer bir yandan oyunun açık dünyası hakkında da pek bilgi vermeyen geliştiriciler, büyük olasılık ile yeni fragmanda bu kısımdan da bahsedeceklerdir.

Red Dead Redemption 2’nin yeni fragmanı, 2 Mayıs’ta geliyor

Vahşi Batı temasını veren en iyi oyun olan Red Dead serisi, yeni oyununda yeni bir grafik motoru kullanacak. Rockstar Games’in, sekizinci konsol jenerasyonuna geliştirdiği ilk oyun olma özelliğini taşıyan Red Dead Redemption 2, 26 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak. Sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştiriliyor. PC için henüz duyurulmayan oyun, muhtemelen yeni nesil konsollar piyasaya çıktıktan sonra PC platformuna gelecektir.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir