Remedy ekibi, Quantum Break 2 üzerinde çalışıyor olabilir

Oyunlar hakkında internette podcastler hazırlayan H.R. Nikoofar, Remedy geliştiricilerinin Quantum Break 2 üzerinde çalıştığını iddia etti. Podcast serilerine devamlı olarak büyük oyun geliştiricilerini davet eden H.R. Nikoofar, daha öncesinde ilk The Last of Us ve The Order 1886 oyunları hakkında ortaya bazı iddialar atmış ve tutturmuştu. Yani buradan yola çıkarak kendisinin az da olsa güvenli bir kaynak olduğunu söyleyebiliriz.

Remedy, Quantum Break 2 üzerinde mi çalışıyor?

Remedy ekibi, Quantum Break 2 üzerinde çalışıyor olabilir

İlk Quantum Break oyunu ile beklentileri tam olarak karşılayamayan Remedy, oyunu Xbox One platformunda hapsetmişti. Her ne kadar geliştirici ekip daha sonrasında oyunu PC platformuna da çıkartsa da, oyunun pazarlaması yeteri kadar iyi değildi. Sağlam temellere oturtulan oynanış mekaniklerinin hikayesini ünlü Hollywood oyuncuları ile birleştiren ekip, eğer ikinci oyunu geliştiriyorsa muhtemelen ilk oyunun üstüne yeni bir şeyler koyacaktır. Oyun dünyasının köklü firmalarından olan Remedy’nin ikinci oyunu yine Xbox One’a mı yoksa tüm platformlara mı çıkartacağı henüz belli değil.

Fakat sütten ağzı yanan Remedy’nin bu sefer yoğurdu üfleyerek yiyeceğinin altını çizebiliriz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir