Samsung, iki Galaxy S7 edge modelini aynı anda tanıtacak!

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli olacak olan Galaxy S7 ile ilgili her geçen gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Bu iddiaların yanında son olarak birkaç gün önce cihazın çıkış tarihi ortaya çıkmıştı. Şimdi ise firmanın Galaxy S7 ile beraber tanıtmasını beklediğimiz Galaxy S7 edge ilgili bir haber geldi.

Daha önce Samsung’un Galaxy S7 edge dışında başka bir model tanıtmayacağı iddia edilmişti. Ancak Vietnam merkezli SamsungViet sitesinin haberine göre Samsung, Galaxy S7 edge ve Galaxy S7 edge+ modelini bu sefer aynı anda satışa sunacak.

Hatırlayacağınız üzere Samsung geçen yıl Galaxy S6 edge modelini, S6 edge+ modeline göre çok daha önce satışa sunmuştu. Bu da S6 edge+ satışlarını etkilemişti. Ancak Samsung bu yıl böyle yapmayacak. Bunda Apple’ın farklı ekran boyutlarına sahip modelleri iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın da etkisi var gibi görünüyor.

Samsung tüketicilerden, kendi yeni üst seviye ürün yelpazesi ile Apple’ın iPhone 6s’leri arasında seçim yapmalarını bekleyecek.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

One thought on “Samsung, iki Galaxy S7 edge modelini aynı anda tanıtacak!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir