Shadow of The Tomb Raider Xbox One X’te 4K 60 FPS olacak

Geçtiğimiz hafta duyurulan Shadow of The Tomb Raider‘dan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Yeni oyunla ilgili oyuncuların kafasında pek çok soru işareti var. Peki merakla beklenen oyun konsollarda nasıl görünecek? Bu sorunun cevabını Eidos Kanada‘nın başındaki isim David Anfossi yanıtlıyor.

Shadow of the Tomb Raider Xbox One X’te 4K 60 FPS olacak

Oyun, tüm platformlarda düzgün çalışması ve iyi görünmesi için optimize edildi. Ancak, Shadow Of The Tom Raider’ın Xbox One X sürümü 4K çözünürlükte  ve saniye başı 60 kare desteği ile çalışacak. Oyunun Xbox One X sürümü, yeni bir aydınlatma ve kaplama sistemi kullanacak. Bu yeni grafik sistemi ile birlikte oyun Xbox One X’te çok daha iyi ve etkileyici görünecek.

Shadow Of The Tomb Raider Pc, PlayStation 4 ve Xbox One için 14 Eylül’de oyunseverler ile buluşacak. Oyunu ön sipariş verenler ise oyuna iki gün daha erken erişebilecekler. Lara Croft‘un yeni macerasının, yan hikayeler hariç 13 ile 15 saat arasında bir bitirme süresi olacak.

Yeni Tomb Raider’ı baştan sona bitirmek kaç saat sürecek?

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir