Shadow of the Tomb Raider’ın özel versiyonları detaylandırıldı

 Square Enix, geçtiğimiz günlerde Tomb Raider efsanesinin son halkası Shadow of the Tomb Raider ile ilgili yaptığı önemli açıklamaların ardından, şimdi de çeşitli özel baskılardan,  Season Pass ve ön sipariş bonusları gibi konulardan bahsetti.

Özel versiyonların özel içerikleri

Öncelikle yakın zamanda Shadow of the Tomb Raider’ın standart, deluxe, croft veya ultimate edition versiyonlarını önceden sipariş edebileceksiniz. Standart Edition versiyonu, ek içerikler ile birlikte temel oyunu bünyesinde barındırıyor. İçerik olarak PlayStation 4 oyuncuları  dinamik bir tema, PC oyuncuları Steam duvar kağıdı ve Xbox One oyuncuları ise Avatar kıyafeti elde edebiliyor.

Oyunun Deluxe Edition versiyonu ise,  standart edition ile aynı içerikleri, resmi oyun müziklerini, ek silah ile kıyafet ve oyuna 48 saat önceden erişim avantajlarını içeriyor. Croft Edition versiyonu, Deluxe Edition’un sıunduklarının yanı sıra, daha fazla silah, kıyafet ve Season Pass içeriyor. Season Pass’ta yedi mezar görevi, yedi silah, yedi kıyafet ve yedi beceri ile beraber çoklu yan görevleri bünyesinde barındırıyor.

Son olarak Ultimate Edition ise, Croft Edition içerisinde yer alan her şeyi daha fazla içerikle sunuyor. Bunlar arasında Lara Croft heykeli, tırmanma baltası şeklinde şişe açacağı ve el feneri bulunuyor. Bu seçeneklerin fiyatları henüz açıklanmadı. Ancak yakında ön sipariş seçeneğinin açılması bekleniyor.

 Shadow of the Tomb Raider’ın özel versiyonları detaylandırıldı

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir