Silent Hills İmza Kampanyası 60.000 Geçti

Yaşadığı sorunlar nedeni ile Hideo Kojima’nın Konami’den ayrılma sınırına gelmesi, en çok da Silent Hill oyun sevenlerini üzmüştü. Silent Hills ismi altında, korku türüne farklı bir boyut ve anlam getirmesi beklenen oyunun P.T. isimli oynanabilir fragmanı bile oyuncuları cezbetmeyi ve etkilemeyi başarmış fakat oyunun iptal kararı haberi ile de adeta şok etkisi yaratmıştı.
Geçen hafta P.T.’nin PSN Store üzerinden kaldırılması, ardından da Silent Hills oyun projesinin iptal edilmesi hayranları harekete geçirmiş ve Change.org’da imza kampanyası başlatmalarına neden olmuştu. oyuncular, Silent Hills projesinin yeniden gündeme alınması için deyim yerinde ise adeta birbirlerine kenetlenip seferber oldu.

“Pan’ın Labirenti” ve “Hellboy” gibi filmlerden tanıdığımız yönetmen Guillermo Del Toro imzası da taşıyacak olan oyunun iptal edilmesini hiç istemeyen oyuncular, imza sayısında şimdiden 60.000 sayısına yaklaştılar bile. Bakalım ilerleyen günlerde nasıl bir gelişme yaşanacak ve oyunculardan gelen bu talepler yapımcılar üzerinde olumlu bir etki yaratacakmı hep birlikte göreceğiz. Bu arada kampanya’ya destek vermek isteyenler  Change.Org  linki’ne tıklayarak imza kampanyasına katılabilirler.

Alican Tut

New York Üniversitesi'nde sinema eğitimi almak için New York'a gitmeyi planlamıştı ama başvurusu hiç kabul edilmedi. Yeni macera arayışında dünyayı gezmekten zevk alır. Hevesli bir sinema izleyicisidir ve İlkokulda matematik hocasına aşık olmuştur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir