Spider Man’de oyunu bitirince hava ve zaman değiştiriliyor

PlayStation 4‘e özel olan yeni Spider – Man oyunu, daha geliştirilme aşamasında olmasına rağmen milyonlarca oyuncuyu heyecanlandırmayı başardı. Şimdi ise Insomniac Games‘e yakınlığı ile bilinen Game Informer, oyun hakkında yeni bir bilgi açığa çıkardı. Yeni oyunda oyunun ana senaryosunu bitirdikten sonra havayı ve zamanı değiştirebileceğiz. Ancak bu özelliğin neden oyunu bitirince ortaya çıktığı belirtilmedi. Manuel bir şekilde bu ayarların yapılabileceği belirtilirken, bu özelliğin oyun içerisinde hangi anlarda kullanılacağı söylenmedi.

Spider – Man’de zaman ve hava değiştirilebiliyor

Açık dünya anlamında şimdiye kadar ortaya koyulan en başarılı Spider – Man oyunu olması beklenen bu yeni oyunun, birçok konsolsuz oyuncuya PlayStation 4 satın aldırabileceğini söyleyebiliriz. Özellikle son God of War oyunu ile elini iyice güçlendiren Sony, bakalım 2019 senesinde nasıl bir yol izleyecek? The Last of Us ile oyuncuları heyecanlandıran Sony için, sekizinci jenerasyon konsol neslinin en çalışkan firması diyebiliriz. Oyuncuların dilinden çok iyi anlayan yetkililer, bu hamleleri sayesinde Xbox One tarafını da zor duruma sokuyorlar.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir