Square Enix, 2 yıl aradan sonra E3 konferansı düzenleyecek

Oyuncuların bayramı E3 2018‘e az bir süre kala heyecan artmaya devam ediyor. Square Enix bu seneki E3 fuarına bir başka hazırlanıyor. Square Enix’in önüzümdeki E3’te, geleneksel canlı sunum tarzının dışına çıkacağı, Nintendo Direct sunumuna benzer bir sunum gerçekleştireceği açıklandı. Daha çok önceden kaydedilmiş görüntülerin oynatılacağı bir sunum olacağı belirtildi. Bununla birlikte Square Enix’in, E3 2018 ile birlikte hangi oyunları göstereceği, ve bir sürpriz yapıp yapmayacağı merak konusu.

Square Enix E3 2018 sunumunda değişikliğe gidecek

İngilizce ve Japonca dillerinde hazırlanan video, 11 Haziran saat 10’da gösterime sunulacak. Facebook, Mixer, Twitch, Teitter ve YouTube’dan canlı yayınlanacak. Henüz yayınlanacak video ile ilgili bir ipucu verilmedi. Ancak muhtemeldir ki Lara Croft’un yeni macerası Shadow of the Tomb Raider’dan bir oynanış videosu gelebilir. Aynı şekilde oyuncular Kingdom Hearts 3 ile ilgili yeni bilgiler verilmesini de bekliyor. Öte yandan yeni bir Life is Strange oyunu duyurusu ve Final Fantasy 7 Remake‘in son durumuna dair yeni bilgilerin paylaşılması da beklentiler arasında. 

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir