Steam Yaz İndirimleri’nin başlayacağı tarih nihayet belli oldu

PC oyunculuğunun yılmaz kalesi olan Steam, geleneksel yaz indirimleri ile tekrar geri dönüyor. Her sene düzenlenen bu indirim döneminde yüzlerce büyük oyunu ucuza satın alabiliyoruz. Steam’in geliştiricilere gönderdiği e – postadan ortaya çıkan bu bilgi sonrasında indirimlerin 21 Haziran – 5 Temmuz arasında olacağı ortaya çıktı. Yaz döneminin en sıcak günlerinde indirime gidecek olan Steam’in bu indirim dönemi için para biriktirmeye başlasanız iyi olur. Çünkü bu indirimlere gafil avlanmak, istek listenizde duran oyunların kaçmasına sebep olabilir.

Steam Yaz İndirimleri’nin başlayacağı tarih sızdırıldı

Steam Yaz İndirimleri'nin başlayacağı tarih nihayet belli oldu

Diğer bir yandan Steam ile birlikte Amazon gibi büyük marketlerin de indirime gideceğini tahmin edebiliriz. Bu sebepten dolayı kendinizi Steam ile sınırlandırmamanızı öneriyoruz. Her gün flaş indirimler sayesinde son dönemlerin en iyi oyunlarını yüzde 80’lere vara indirim oranları ile satın alabileceğimiz bu tarihlerde, konsol tarafında da indirimlerin olacağı ön görülüyor. Ancak PlayStation ve Xbox kanadında indirimlerin ne zaman başlayıp biteceği henüz belli değil. 14 gün sürecek olan Yaz İndirimleri’nde satın almak istediğiniz oyunları yorum kısmında belirtmeyi unutmayın!

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir