The Crew 2’nin yeni Harley Davidson motorları görücüye çıktı

Yarış oyunlarına da el atan Ubisoft‘un oldukça beklenen yarış oyunu The Crew, çıkışını yaptıktan sonra beklentileri pek de karşılayamamıştı. Ancak görünen o ki The Crew 2 ile birlikte daha dolu dolu bir oyun ile karşı karşıya kalacağız.  Daha önce The Crew 2’de meşhur motosiklet markası Harley Davidson motorlarının bulunacağı açıklanmıştı. Geçtiğimiz gün yayınlanan oyun içi videosu ile oyunda bulunacak yeni Harley Davidson’lar ortaya çıktı.

The Crey 2’de bulunacak olan yeni Harley Davidson motorları görücüye çıktı

Ubisoft’un ünlü motor şirketi ile yaptığı anlaşmaya göre bir yıl boyunca başka bir yarış oyunda Harley Davidson motorları bulunamayacak. Ubisoft’un youtube kanalı üzerinden yayınlanan günlüklerde oyunda bulunacak olan motorlar, oyuncuların beğenisine sunulmaya devam ediyor. Yayınlanan son video, dağlarda ormanlarda Amerika’nın doğal zenginlikleri içinde motor süren bir grup motorcuya yer verilmiş. Ubisoft The Crew 2‘nin sadece bir yarış oyunu olmadığı yönünde oyuncuları ikna etmeye çalışıyor gibi gözüküyor. Bildiğimizi gibi oyunda uçak, tekne gibi pek çok farklı araç da kullanılabiliyor. The Crew 2 29 Haziran 2018’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir