The Witcher 3: Wild Hunt Gözünü Türkiye Ön Sipariş Rekoruna Dikti

Role Playing Game oyuncularının yakından bildiği Rivialı Geralt’lı “The Witcher 3”ün oyun piyasasına çıkış tarihi 19 Mayıs 2015 olarak açıklandı.

D&R mağazasından açıklanan bilgilere göre, Türkiye’ye gelen oyunlar arasında en çok ön sipariş alan oyunlar arasında “The Witcher 3”, yer almakta ve bu alanda yeni bir rekora doğru koşmakta.

the witcher 3
the witcher 3

Bilkom, klasik karanlık fantezi hikayesi oyuncularının büyük bir heyecanla beklediği The Witcher serisinin son oyunu “The Witcher 3”ü Türkiye’ye getiriyor!

Elektronik perakende zincirlerinde ve game specialist store’larda ön siparişe açılan ve D&R mağazası açıklamalarına göre en çok ön sipariş verilen oyunlar arasında yer alan “Witcher 3”, 19 Mayıs 2015 tarihinde Türkiye’deki tüm raflarda yerini almış olacak.

PC, PS4 ve XBOX ONE platformlarında da oynanabilecek olan “The Witcher 3” için tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı; Bilgisayar için 59TL, PS4 ve XBOX ONE için ise 199TL olarak belirlenmiştir.

“The Witcher 3” ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler, aşağıda bulunan Youtube adresinden oyunun 35 dakikalık videosuna ve ön sipariş için D&R web mağazası linkine ulaşabilirler.

D&R ön sipariş linki:  http://www.dr.com.tr/Kataloglar_/Witcher-3-/1530/0

Fantastik Hikayeler Devam Ediyor!

Geçmişte krallar yetiştirip hükümdarlıklara son veren, efsanevi canavarlarla savaşıp ve birçok hayat kurtaran Geralt, bu sefer evreni kadim bir tehlikeden koruyup sevdiklerini kurtarmak için yepyeni bir mücadeleye atılıyor.

Oyunun gidişatı, tamamen oyuncunun hikaye içerisindeki seçimlerine göre şekilleniyor. Alınan her kararın hikayeye etki edeceği “The Witcher 3”de; “NPC”ler, topluluklar, yaratıklar ve bölgeler de bu seçimlere bağlı olarak değişecek.

“The Witcher 3” her oyuncunun tek başına deneyimleyebileceği yepyeni bir macera olacak!

The Witcher serisini yakından bilenler serüvene devam ederken ince dokundurmalarla, detaylarla karşılaşacaklar. Ancak bu etkenler, oyundan tamamen zevk almak için “bilinmesi gereken” detaylar olmayacak.

Hikayede yer alan nefes kesici sinematik sahneler ile oyuncular kendilerini savaş içindeki Kuzey Krallıkları’nın içinde bulacak. Klasik karanlık fantezi oyuncularının sabırsızlıkla bekledikleri “The Witcher 3”; eşsiz atmosferi, unutulmaz karakterleri ve cesur diyalog seçenekleriyle “The Witcher” serisinin fantastik oyunlar içerisindeki yerini sağlamlaştıracak.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir