The Witcher Enhanced Edition’a ücretsiz sahip olmak ister misiniz

Eğer hala oynamadıysanız, bu fırsatı kaçırmayın. Sevilen aksiyon rol yapma oyunu The Witcher: Enhanced Edition‘a gog.com üzerinden ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

The Witcher: Enhanced Edition’ı gog.com üzerinden ücret ödemeden sahip olabilirsiniz

The Witcher serisini başlatan oyun, The Witcher: Enhanced Edition oyununa, ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken tek şey; gog.com sitesinden Gwent oyununu satın almak. Satın almak derken, Gwent’i alırken de herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Gwent oyununu aldıktan sonra, Subscribe and Claim yazan kısma tıklamak yeterli. 9.99 dolar değerindeki ilk witcher oyununa ücretsiz bir şekilde sahip olabilirsiniz. Daha sonra isterseniz abone olduğunuz Gwent haber akışından aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Hepsi bu. Artık Witcher efsanesini başlatan oyun ile, Rivialı Gerald ın heyecan dolu maceralarının tadını çıkartabilirsiniz. 

The Witcher 3: Wild Hunt‘ın içinde bulunan, Gwent kart oyunu oldukça beğenilmiş, daha sonra oyundan ayrı bir şekilde çıkış yapmıştı. Aslında bu kampanya Gwent oyununu tanıtmak için yapılmış da denebilir. Seriyi oynamadıysanız bu fırsatı kaçırmayın.The Witcher ilk olarak 2007 yılında oyunseverler ile buluşmuştu.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir