Türklerin Yaptığı Felon Oyunu Desteğinizi Bekliyor

3 arkadaşın ortaklaşa hazırladığı türk yapımı oyun olan Felon oyun severlerin desteğini bekliyor. FPS türündeki oyun, Türkçe dahil olmak üzere 5 dil desteği sunmayı planlıyor ve şuan için öncelik Türkçe dil desteğine verilmiş durumda.

Kısıtlı imkanlarla ve bütçe ile geliştirilen oyun bir hayli mütevazi şekilde ekibin kendi seslerini ve kendilerine ait motion-capture sahneleri kullanıyor.

 

Bağımsız FPS Oyunu olan Felon’un hikayesi ise şöyledir:

“Suç oranının bir hayli arttığı ve polis teşkilatının mafya ile baş edemediği ve zorlandığı zamanlarda, sansasyonel bir cinayet gerçekleşir. Suç, kahramanımız Daniel’in üzerine atılır. Her zaman doğru bildiği şekilde yaşamaya özen gösteren Daniel, hüküm giymekten çok, üzerine atılan bu lekeyle yaşamak zorunda olmayı kendine yediremez. Artık Daniel icin hapisten firar etmenin bir yolunu bulup, sır perdesini aralamaktan başka bir seçenek kalmamıştır. Bu macerada kahramanımızı hiç ummadığı bir hayat ve yol ayrımları beklemektedir.”

Windows, Mac ve Linux için geliştirilen oyun şu an alfa aşamasında ve Steam’de yeşil ışık almayı bekliyor.

Felon – Oyun Fragmani Turkce Altyazılı

Doğukan Kütük

Maceraperest, Eğlenmeyi ve Gezmeyi sever. Sık sık yurtdışı turlarına katılmak en büyük hobileri arasındadır. Dünya turunu tamamlayacağı günü iple çekmektedir. Pc Oyunlarına karşı her zaman bir ilgisi olmuştur.

2 thoughts on “Türklerin Yaptığı Felon Oyunu Desteğinizi Bekliyor

  • 20 Haziran 2015 at 16:58
    Permalink

    Oyunu nereden temin edebiliriz ?

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir