Ubisoft Beyond Good & Evil 2 için yeni bir canlı yayın düzenliyor

Ubisoft‘un merakla beklenen oyunu Beyond Good & Evil 2 uzun süredir geliştiriliyor. E3 2017‘de duyurulduğunda, oyuncularda büyük bir merak dalgası yaratmıştı. Ancak daha sonra Ubisoft‘tan oyun ile ilgili çok fazla bilgi gelmemişti. Ubisoft’un resmi Twitter hesabından yaptığı bir duyuru ile oyuncuların merakı bir nebze olsun giderilecek gibi görünüyor.

Beyond Good & Evil 2’den haber var

Ubisoft’un resmi Twitter hesabından paylaşılan duyuruya göre, bugün oyunun geliştirici ekibi bir canlı yayın düzenleyecek. Canlı yayın Facebook, Youtube, ve Twitch üzerinden izlenebilecek. Türkiye saati ile saat 19.00‘da başlayacak canlı yayın’da yapımcı ekibin, oyunun geliştirme sürecinin hangi, safhasında olduğu ile ilgili yeni bilgiler paylaşması bekleniyor. Bu yapılacak canlı yayın sonucunda bakalım yeni bir oynanış görüntüsü, ve oyuna dair yeni bilgiler gelecek mi. Yapılacak bu canlı yayın aslında bir ilk değil daha önce Aralık ayında da bir canlı yayın yapılmıştı. Aralık ayında yapılan canlı yayın ile birlikte oyuna dair yeni bilgiler ve yapım aşamasına dair görüntüler de ortaya çıkmıştı. Aralık aynda yapılan canlı yayın videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir