Vampyr acımasızlığını gösteren yeni bir tanıtım videosu geldi

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen rol yapma oyunu Vampyr için yeni bir tanıtım videosu geldi.

Reid sinirlendiğinde daha tehlikeli oluyor

Bildiğiniz gibi Londra’da geçen oyunda, İspanyol gribi yüzünden zayıf düşmüş insanların arasında baş karakterimiz Reid, vampir olmasıyla beraber elde ettiği güçlerine alışmaya çalışıyor. Ancak kana ihtiyaç duymaya başlayan Reid, etrafında olanlar için son derece tehlikeli hale geliyor. Tabii burada insanlarla olan iletişiminiz ve seçimleriniz ile oyunun kaderinde yer alan dört farklı sonuçtan birini yaşayacaksınız. Hatta oyunu kimseyi öldürmeden bitirme şansınız bile var. Birazdan izleyeceğiniz yayınlanan yeni tanıtım videosunda ise, Reid karakterinin kana susadığında ve sinirlendiğinde ne kadar tehlikeli olduğu gösteriliyor.

Daha önceki Vampyr haberlerimizde, oyunun sistem gereksinimlerini ve ölen NPC karakterlerin geri dönmemesi gibi ilginç özelliklerini belirtmiştik. Ayrıca Unreal Engine 4 oyun motoru ile geliştirilen ve 1918 tarihinde geçen vampir temalı rol yapma oyununun 5 Haziran 2018 tarihinde Playstation 4, Xbox One ve PC için çıkacağını da bir kez daha belirtelim. Oyunun yeni tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir