Wild West Online, Steam üzerinde erken erişime açılıyor

Wild West Online, 10 Mayıs tarihinde Steam üzerinde erken erişime açılacak. Oyun bir süredir kendi internet sitesi üzerinden erken erişimdeydi fakat yakın bir zamanda tamamen kaldırılacak ve Steam üzerinden erişime açılacak. Eğer oyunu kendi internet sitesinden zaten satın aldıysanız size verilen bir kod ile Steam üzerinden yine oyuna sahip olabilecek ve 8 Mayıs tarihinde, herkesten önce oyunu oynayabileceksiniz.

Wild West Online Steam kütüphanesine erken erişim oyunu olarak ekleniyor

Wild West Online‘a, oyunun içindeki dünyayı yöneten iki rakip arasında bir seçim yaparak başlıyorsunuz. Ardından rakibinize karşı bölgenizi elinizde tutmak için takım arkadaşlarınızla beraber omuz omuza çarpışıyorsunuz. Malzeme toplayarak ya da küçük görevler yaparak yükselmeye çalışıyorsunuz.

Steam duyurusunu yapmak için paylaşılan fragmanda silahlı çatışmalara ve de kart oyunlarına göz atma imkanı buluyoruz.

Oyun ayrıca rastgele bir şekilde büyük yarışmalara ev sahipliği yapıp katılan oyunculara ödüller verecek. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen oyun o günden bu güne geliştirilmeye devam ediyor ve avcılık, madencilik, çiftçilik gibi işlerle uğraşmanıza olanak sağlayan güncellemeler daha önce getirildi oyuna.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir