World of Tanks Blitz 1.9 Güncellemesi Çıktı

Android ve iOS sistemler için geliştirilerek World of Tanks’in nefes aldırmayan aksiyonunu mobil dünyaya taşıyan World of Tanks Blitz’in 1.9 güncellemesi çıktı. Oyuncular hızlı ve etkili 10. seviye Leopard I’in ilk sırada yer aldığı yeni Alman orta seviye tankları ile savaş meydanlarının tozunu attırabilecekler. Yeni tanklar içerisinde ön plana çıkan bir diğer hızlı ve iddialı araç ise düşman izcilerinin peşine takılıp canlarına okumak için ideal bir araç olan 4. seviye Pz.Kpfw. III. Seviye 5 ile 7 arasında gelen yeni savaş tankları arasında Pz.Kpfw. III/IV, VK 30.01 (D) ve VK 30.02 (D) bulunmakta. Tüm bu araçların hızı ve görüş alanları bir hayli yüksek. Eğimli ön zırhları sayesinde bu tanklar, düşmanlarınıza hiç beklenmedik saldırılar gerçekleştirebilmektedir.

Dar tareti, ortalamanın biraz üzerindeki manevra yeteneği ve esaslı atış hızı sayesinde 8. seviye Indien-Panzer, hemen her açıdan saldırı gerçekleştirmek için idealdir. Size sadece arkanıza yaslanmak ve rakiplerinizi uzaktan teker teker avlamanın keyfini yaşamak kalıyor.

9. seviye Leopard PT A, yüksek kamuflaj unsurları ve mobilitesi ile savaş alanında boy gösteriyor. Hızlı ve çevik yapısı ile devasa, yüksek penetrasyonlu silahı sayesinde ise bu tank gerçek bir ölüm makinasıdır. Leopard’ınız ile savaşlarda atak olmaktan çekinmeyin zira tam da bunun için geliştirilmiştir.

WORLD OF TANKS BLITZ WORLD OF TANKS BLITZ

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir