WRC 5’in Çıkış Tarihi Bigben Interactive Tarafından Açıklandı

Dirt Rally oyunun erken erişime açılması ile ralli tutkumuz tekrar kabarmışken, WRC 5 oyunun gelmesi ile ralli tutkumuz hat safhaya çıkacakmış gibi görünüyor. Bigben Interactive firmasının geliştirmiş olduğu ralli serisi, bugün açıklanan bilgilere göre 9 Ekim tarihinde Fransa, Almanya ile Belçika’da, 16 Ekim tarihinde ise tüm dünya üzerinde ki oyun raflarında yerini alacak.

Yeni ve farklı bir oyun grafik motoru ile geliştirilen oyun, dinamik hava olayları, gece gündüz zaman döngüsü, araçlarda oluşan hasarlar, araçlarda oluşan kir, çamur vb. teknik özellikleri destekleyebiliyor. Ayrıca yeni motor, toz, su, kir ve karları fiziksel olarak hesaplayabiliyor.

wrc5_game

Alican Tut

New York Üniversitesi'nde sinema eğitimi almak için New York'a gitmeyi planlamıştı ama başvurusu hiç kabul edilmedi. Yeni macera arayışında dünyayı gezmekten zevk alır. Hevesli bir sinema izleyicisidir ve İlkokulda matematik hocasına aşık olmuştur.

2 thoughts on “WRC 5’in Çıkış Tarihi Bigben Interactive Tarafından Açıklandı

  • 23 Ekim 2015 at 12:10
    Permalink

    Klasik yarış oyunlarından ziyade Rally türü yarışları seven ve oynayan biri olacak eminim benim gibi olan herkes heyecanlanmıştır.

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir