Yarış oyunu Trailblazers’ın yeni oynanış görüntüleri yayınlandı

Yapımcılığını Supergonk Games‘in üstlendiği eğlenceli yarış oyunu Trailblazers, geçtiğimiz Şubat ayında duyurulmuştu. Pc, PlayStation 4 Xbox One ve Nintendo Switche 2018 yılı içinde çıkması beklenen oyundan, yeni bir video geldi.

Trailblazers Co-op oynanabiliyor

Yarış oyunları mantığından biraz farklı olarak, Trailblazers’ta amaç sadece bitiş çizgisine ulaşmak değil. Yayınlanan video’dan gördüğümüz kadarıyla, takım arkadaşlarımıza yardım etmek de oyunda önemli olacak. Kullandığımız araçlardan yola dökülen boyalar, pistte bir takip çizgisi oluştururken. takım arkadaşımız bu takip çizgisini kullanarak hızını arttırabilecek. Tabii sizin döktüğünüz boya ise rakibinizin hızını yavaşlatacak. Oyunda bulunacak araçların farklı özellikleri de olacak. Trailblazers hem yerel, hem de çoklu oyuncu bağlantısı ile oynanabilecek ve oyunda, ekranı ikiye ayırma özelliği de olacak. Oyunda çoklu oyuncu mücadelelerin yanı sıra, bir de hikaye modu bulunuyor. Eğlenceli mekaniği ile oldukça ilgi çekici duran Trailblazers’ta pistleri boyamak, rakibinizin hızını arttırmak ve takım oyunu, mücadeleyi kazanmak için oldukça önemli olacağa benziyor. Pistleri laciverte boyadığımız Trailblazers’ın, oynanış görüntülerini içeren videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir