Yeni Battlefield oyunu, Battlefield Bad Company 3 olabilir

FPS türünün en çok satan markalarından bir tanesi olan Battlefield, geçtiğimiz dönemlerde Battlefield V ve Battlefield 2018 isimleri ile ortaya çıkmıştı. Ancak yine de oyunun tam olarak ne olacağı açıklanmamıştı. Önümüzdeki dönemlerde gerçekleşecek olan EA Play etkinliğinde tanıtılması beklenen yeni oyun hakkında ortaya bomba etkisi yaratacak bir söylenti atıldı. DICE’ın Los Angeles stüdyosunda çalışan Abbas Al-Rubaie, kişisel Twitter hesabından Battlefield 2018’in, Bad Company 3 olduğuna dair bir paylaşım yaptı.

Battlefield 2018 adlandırılan yeni oyun Bad Company olabilir

Yeni Battlefield oyunu, Battlefield Bad Company 3 olabilir

Paylaşım sonrasında oyuncuların dikkatini çeken geliştirici, paylaşımı silmek zorunda kaldı. Bu sızıntı ile birlikte yeni Battfield oyununun günümüzde geçeceğini söyleyebiliriz. Gerçi İkinci Dünya Savaşı‘nda geçen bir Bad Company oyununun olması oldukça güzel olurdu. Bad Company oyunlarında karşılaştığımız gerçekçi savaş hissiyatı ve haritada yer alan yapıların yıkılabilir olması, oyuncuların hoşuna gidecektir.

Son oyununda Birinci Dünya Savaşı’na giden Battlefield 1 geliştiricileri, bakalım yeni oyunda ne gibi yenilikler hazırladı. Diğer bir yandan DICE’ın yeni oyunda grafikleri biraz daha geliştireceğini söyleyebiliriz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir