Yeni God of War, ilk üç günde ne kadar satmayı başardı?

Geçtiğimiz haftalarda oyuncuların karşısına çıkan yeni God of War, oyuncuların oldukça hoşuna gitmişti. Büyük bir heyecanla oyunu bitiren oyuncular, daha şimdiden yeni oyunu beklemeye başladılar. İnceleme puanları çok yüksek olan God of War‘un ne kadar satılacağı ise merak ediliyordu. 20 Nisan tarihinde çıkan oyunun ilk üç gün içerisinde ne kadar sattığı açıklandı. PlayStation’ın resmi blog sitesinde yazan bilgiye göre oyun ilk üç günde 3.1 milyon adet satmayı başarmış.

God of War’un satışları oldukça iyi gidiyor

PlayStation 4‘ün en hızlı satan özel oyunu olan yeni God of War, bakalım 1 senelik bir periyot içerisinde ne kadar satacak? Yılın Oyunu Ödülleri’nde aday olacağı tahmin edilen yeni oyun, muhtemelen yıl sonunda onlarca topluluk tarafından büyük ödüllere layık görülecektir. PlayStation 4’e sahip olmayan oyunculara bile konsol aldıran God of War, Türkçe altyazı desteği sayesinde ülkemiz oyuncularını sevindirmişti. 

Gelecek dönemlerde Spider – Man ve Detroit: Become Human ile oyuncuların karşısına tekrar çıkacak olan Sony, bu seneyi fazlasıyla karlı geçirecek.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir