Yeni Tomb Raider oyununda Lara Croft, eski ölçülerine kavuşuyor

Geride bıraktığımız haftalarda resmi olarak tanıtımı yapılan yeni Tomb Raider oyunu Shadow of the Tomb Raider için yeni ve ilgi çekici bir bilgi daha geldi. Senaryo anlamında yeni serinin eski oyunlarından daha ilgi çekici olan Shadow of the Tomb Raider’da Lara Croft’un vücudu değiştiriliyor. Yayınlanan yeni görselde belirli vücut kısımlarında büyümeye giden geliştiriciler, Lara Croft’un kaslarını da geliştiriyorlar. Oyuna yeni animasyonlar ekleyeceklerini belirten geliştirici ekip, eski oyunlara gönderme yaparak nostalji yapacaklarının altını çizdi.

Shadow of the Tomb Raider’da, Lara Croft’un vücudu büyüyor

Yeni Tomb Raider oyununda Lara Croft, eski ölçülerine kavuşuyor

Ana senaryosunu bitirmenin 15 saati alacağı yeni Tomb Raider, yan görevler ile birlikte oyunculara 20 saate mal olacak. Yarı açık dünya bir yapıda olacağı belirtilen Shadow of the Tomb Raider, bu sefer keşif öğelerine daha fazla önem veriyor. Uncharted‘a benzetilen genç Lara Croft, bu oyunda daha tecrübeli bir şekilde oyuncuların karşısına çıkacak. Daha acımasız ve kararları daha keskin olan yeni Lara Croft’un, oyuncuların daha fazla hoşuna gideceğine kesin gözü ile bakabiliriz.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir