Yeni ZTE Grand S3 Karşınızda

ZTE bu yıl Mobile World Congress’de yer almasada teknoloji devlerinin gerisinde kalmamaya kararlı gibi görünüyor. ZTE’nin en üst seviye telefonu olacak olan Grand S3’e, EyeVerify’ın EyePrint ID özelliği eklenecek. Telefonun ön tarafında yer alan kamera gözünüzde yer alan her damarın haritası çıkarabilecek ve bu özellik, telefonun tuş kilidini yalnızca bakarak açmanızı sağlayabilecek.

Şirketten gelen açıklamaya göre, gözünüzde bulunan damarların haritası her insanda farklı ve parmak izi gibi taklit edilmesi imkansızdır. Ayrıca ZTE, göz tarama teknolojisinin ilk defa Grand S3 ile kullanılacak olduğunu söyledi. ZTE Grand S3’de 1080p çözünürlüklü 5.5 inç ekran, 16 MP arka kamera, 8 MP ön kamera, 2.5 GHz hızında çalışan 4 çekirdekli Snapdragon 801 işlemci, 3GB Ram, artırılabilir hafıza ve Android 4.4 hazır olacak. Mart ayı içerisinde çıkması beklenen telefonun fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Kaan Cinkaya

Tam bir Bilgisayar tutkunudur. 1990'lı yıllarda ilk Bilgisayar'ı commodore 128 ile Bilgisayar dünyasına adım atmıştır. Arkadaşlığa ve dostluğa değer verir. Geçmiş Dünya'nın daha güzel olduğuna inanmakta ve insanlığın yoldan çıktığını düşünmektedir. Web Programlama ve Oyun Dünyası ilgi alanıdır

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir